Eniştemin Olun Ablası İle Seks Hikayem

Selamlar, ben Tanju eniştemin seksi bir o kadar da güzel fit fiziği olan ablası Meral’le bizim evde göz göze epey bir anlaşınca hemen bunların boşluğuna gelen bir anda ben lavaboya diye kalktım üst kata geçtim. Hemen ardımda Meral de gelince o süper sevişme anlarını bir güzel yaşadım keyif aldım. Bu güzeli sikişme anlarımın detayını sizlere paylaşmak isterim. Eniştemin ablası son derece güzel bir afeti ve lavaboya kalkıp bununla öpüşmeye başladık. Lavabo önünde bir güzel öpüşünce seksi şey lavaboda benim iri yarağı am deliğine yerleştirip benimle sikişmeye başladı. O içine yarağımı çektikçe ben daha da mutlu bir hal almaya devam ediyor ve keyif yaşamayı sürdürüyordum. Elit yapıdaki Meral seksi hallerini sunmaya ve irice yarağımı da lavaboda götten ve amdan içine almaya bir süre daha devam edip bana şahane keyifler verdi. Bir süre daha ona benim irice yarağı dipleme sokmaya devam ettim. Hatun aldıkça alıyordu içine ve dev yarağımda adeta moral buluyordu o güzel anlarda.

2 comments

  1. Slm ben Ordu Ünye den olgun ve tercüyelik murat 44 yaşındayım zevk için sikiş mek isteyen çiftlere üçüncü olurum veya karısı siktiren isteyen veya kızını ablasını annesini siktirmek isteyenler arasın ..

  2. ben.refik am.göt.düşkünüyüm am.göt.sikiciyimm meral.hanımı bende amını.yalıyarak amına.dilatarak bızık.dılucumla yalıyıp.amdudagnı.emıp götdeligne.dılatarak götdelıgınden sikmek.ıstıyorum meral.senı görüşmek.mejaşlaşmak istersen Refik mjş.atarsan cevaplarımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir