Seksi Çorabı Beni Azdırdı

Fetişlik benim için en büyük tutku. Bir kadında ilk baktığım yer çoraplarıdır. Ne zaman külotlu çorap giymiş bir kadın görsem sikim kalkar ve onu sikmek isterim. İşte yine böyle benim seks isteğimi kabartan bir kadınla aramda yaşanan seks hikayemi sizlere de anlatmak istiyorum. Bu sefer de hatunda o kadar seksi çorapları bir arada gördüm ki artık dayanamaz bir hale gelmiştim. En sonunda yürüdüm, başardım ve o güzel çoraplara boşalma şansına sahip oldum. İstanbul Kadıköy’ den herkese merhaba. Oturduğum yerde herkes modaya ayak uyduruyor. Cadde de gezerken bacak gösterisi yapıyorlar. Ya sahilde takılıyorlar yada kafelerde para harcıyorlardı.

İçlerinden kendime bir türlü manita düşüremedim. Sikmek için delik aradım ama bulamadığım için çok sinirliydim. Amın içinde yaşıyorum ama sürekli otuz bir çekiyordum. Otuz bir çekmekten kendime bakamıyordum. Traş olmaya bile gidemez hale geldim. İyice uyuz oldum ve ne yapacağımı şaşırdım. Deniz havası almak için sahile gittim. Boş bir banka oturdum. Ardından önümden geçenleri seyrederek temiz havanın tadını çıkardım. Yanıma bir kız oturdu ve mini etek giymişti. Altında kırmızı külotlu çorap vardı. Gözüm ona kayıp duruyordu ama yalnış bir şey yapmaktan korkuyordum. Benimle sohbet etmeye çalıştı ve bende karşılığını verdim. Bana kavalyem olur musun dedi. Bende ona one dedim ve bana anlattı. Kısa süreliğine sevgilisi olacaktım.

Beni alıp bir yerlere götürdü. Bir kaç kişiyle tanıştıktan sonra otele gittik. Şimdi seks zamanı dedi. Gözlerim döndü ve acayip oldum. Üzerime atladı ve çılgınlar gibi sevişmeye başladık. Penisim hemen sem sert oldu ve yarrağımı açarak üzerine oturdu. Sadece üzerimde saatlerce zıpladı. Harikaydı ve ara sıra beni arıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir